Přihlášení

Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.


Druhá spanilá Jízda aneb Styx, UFO a ty ostatní 2.11.2008

Další Spanilá jízda, která se nezvykle naplánovala v restauraci U Kata při pravidelném aktivu místních kačerů, se tentokráte zaměřila západním směrem a to přímo do srdce republiky - hlavního města Prahy.

Vyhnuli jsme se adrenalinovým keším jako například Václavské náměstí (10 lidí lezoucích po sousoší by asi vzbudilo dojem i pokud bychom se tvářili jako restaurátoři) a vydali jsme se do klidných vod pražského podzemí.

Tentokrát jsme tým rozšířili o blízké přátele z Kolína a Čáslavi a přidali ještě jedno auto. Vyráželo se brzy ráno ve složení: Skupina A: Šuhajík, Novaci_KH, Jazzlinka & Peca a hrdinný kapitán Pandan; skupina B: Veverkovci, Michalowic, Adreb, Singin a dokumentarista výpravy Leroj.

Jako první nám vyrazily dech supermoderní přemísťovací jednotky našich čáslavských přátel. Zatímco my chudší jsme měli na kolenech chrániče a případně kusy vlastní mikiny, tito bohatší a progresivní jedinci přijeli s vlastním nákladním autem a supermoderním tažným zařízením LocoKachna #008

Na místě pak o drobné přípravě na nábřeží za zvědavých pohledů okolníchchdců, močících a jiných pochybných individuí nastal kýžený okamžik a sledováni zvědavým zrakem místních rybářů jsme se ponořili do tmy kanálu kterým přitéká Botič do Vltavy.

Co se dělo v podzemí je zbytečné vyprávět , zkuste si Styx odlovit a uvidíte co se dá zažít. Vrcholem kanalizační keše je výstup mezi udivenými náhodnými chodci, kdy se přímo před nimi otevře kanál, z něj vystoupí napovrch 10 špinavců a navíc s kosou o kterou Jirka Šuhajík připravil samotného Chárona. Další pozdvižení následovalo v místní restauraci a pak při odlovu jedné ze Železničních keší za zády pracovníka provádějícího úklid místní povadlé zeleně.

Následoval rychlý (skupinou A dokonce zrychlený) přesun na naši první wherigo keš "Záhada Blair witch", která nás stála mnoho sil. Nejhůře dopadl jediný majitel wherigo zařízení Adreb, který pochytal několik jelenů, přenesl větve z celého lesa a nesčíslněkrát byl mrštěn o zeď labyrintu. Úspěch se však dostavil a keš byla vyzvednuta, čímž náš tým utrpěl další úspěch.

Po odlovu velice pěkně a důmyslně provedených hororových keší "Měcholupský upír" a "Krypta šíleného kačera", kde jsme dobyli baterie po nudné a zdlouhavé wherigovce, následoval opět přesun. Tentokrát na souřadnice, kde nedávno bylo nalezeno "Ztroskotané UFO". Kačeří krok této další kanálové keše odebral zbytek sil všech členů výpravy a po několika málo zastávkách na pro dnešek "obyčejných" krabičkách se všichni vydali směrem domů.

Pokud mohu doporučit, zavítejte do naší galerie, kde uvidíte sbírku fotografií našich borců i podivných postav pobývajících v okolí Styxu (zbloudilé duše ?).

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 0.03 sekund
391,700 návštěv