Přihlášení

Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.


Genius loci kutnohorského geokešingu objeven

Od počátku našeho putování za krabičkami nás doprovází prazvláštní a lehce děsivý výraz ?Dryjákovka?. Tento výraz vznikl v kutnohorských luzích a hájích během zkoumání skal a křovisek, kdy tam, kde to nejde, musíte ještě kousek dál, aby vaše hledání bylo úspěšné. Tento pojem vás doprovází ve chvílích, kdy hinty, jako pod kamenem (dobře zakrytým všude přítomným mechem), nebo pod malou insert, vás dohání k šílenství a máte pocit, že z dálky vás někdo sleduje a mimořádně se baví.

Obecně se v našich krajích vyprávějí historky o hledání keší ukrytých tajemným nestorem Geokešingu v Kutné Hoře Dryjákem, ale málokdy se vám ho podaří spatřit. Čas od času na něj narazíte při setkáních v restauraci U Kata nebo se znenadání objeví při vašem zoufalém hledání, když se k tomuto tajemnému přízraku začnete nahlas modlit.

Až zcela nedávno se kešerské obci kutnohorské zadařil mimořádný úlovek. Během putování okolím Havlíčkova Brodu, v kraji mimořádně povedených a vymazlených krabiček, se našemu pohotovému uměleckému fotografovi povedl mimořádný kousek, kdy zachytil společně s Koudelníky i samu podstatu kešování. Pravda jeho vzhled, tak jako u většiny mysteriózních postav, nám stále zůstává utajen, ale i tak se jedná o mimořádný úspěch.

Níže je přiložen důkaz o našem osobním setkání s tímto Geniem loci, snad vás přesvědčí o jeho existenci stejně, jako vás přesvědčily nejasné fotografie fiktivní postavy Járy Cimrmana.

 

Komentáře

2 #1 Leroj
dne 07. December 2012 16:52:18
dost dobrý! Grin;;

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 0.06 sekund
391,708 návštěv