Přihlášení

Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.


Chrudimská jízda, aneb Spanilá jízda na ho**o

Účastníci zájezdu - skupia A: Veverkovci, Novaci:KH, Jazzlinka - skupina B:Suhajici, Adreb, Pandan, Leroj

Proč právě takový název ? No jednak jsem se po dohodě (tentokrát netradičně U Kata) vypravili do Chrudimi a tam jsme z nepochopitelných důvodů od začátku byli pronásledováni právě tou druhou částí názvu.

Ačkoliv hlavní cíl dne byl Letterbox Dvě Straky, tak nejdříve bylo potřeba dopoledne zajít pro městskou keš Chrudubice. Její netradiční provedení nás nadchlo a rozjelo (společně se slivovicí) k dalším výkonům. Jako další následovala procházka parkem u kostela sv. Michaela, kde Jazzlinka s Mirkem provedli svůj první odlov a z bot jej otírali ještě v lese u Dvou Strak.

Tato keš se ukázala jako velice dobrá volba hlavně po ránu, kdy je všude klid, sníh ještě namrzlý a přes cestu vám přebíhají srny (některé s batohem - více v galerii). Asi hodinová procházka za neustálého doplňování vitamínů byla úžasná a na konci korunována velmi pohlednou keší s vlastním razítkem.

Rychlý přesun od Strak ke kostelu v Žumberku, Kočičí hrádek, Lukavický dub a Lukavická hromada na další s netrpělivostí očekávanou keš - Skrovad. Bohužel namístě horolezec Jazzlinka zklamal a vymluvil se na nedostatečné vybavení. Jediné co se povedlo odlovit, tak byla Iva, které hodil Jirka laso kolem hlavy :).

No a pak to byl mazec. Po obědě ve slatiňanském motorestu se rozjel po Chrudimi kombajn. Na jeho konci měli někteří z nás i 24 odlovených keší. Mezi ty zdařilejší městské jsme započítali především Pardubskou fortnu a mezi ty horší pak Pandan zařadil Dětské hospodářství ve Slatiňanech - důvod byl jasný. Všichni lovili naše první DNF a najednou se parkem neslo charakteristické pandí plácnutí do bahna. Jednoduše si tam Dan docela pěkně ustlal. Něco podobného bylo vidět i v nedaleké ohradě, ale ten kůň to udělal schválně.

Za zmínku by stála ještě keš Návrší Vrchlického a Vánoční keš, u kterých probíhal odlov v obklíčení lidiček s číslem na břiše. Právě se totiž konala velká cena Monaka. Bohužel pouze běžecká a Hamilton ani Alonzo se neobjevili.
Během našeho dolovu padla (mimo Dana) láhev rumu, placka slivovice a několik jadrných slov při odlovu nechtěných psích pokladů. A že jich tam bylo.
Již za tmy se naše skupin rozdělily a vyrazily k domovu. Skupina A se ještě zastavila na jednoduchou keš VAP poblíž letiště u Nového Dvoru.

Děkuji všem za další parádní den

Komentáře

2 #1 Leroj
dne 07. February 2009 23:38:49
...tak nějak přemýšlím o tom, proč zrovna my jsme označeni jako skupina B - a taky kde je zmíněn náš heroický výkon při zdolávání Hůry? :@
11 #2 Jazzlinka
dne 09. February 2009 20:59:53
Skupina B je takto nazývána z důvodu pozdějšího našlápnutí voňavého překvápka. Holt FTF jsme měli já a Mirek.
Hůra nikoho nezajímá, protože hospoda je důležitější než nějaké kešky.
4 #3 Veverkovec
dne 09. February 2009 23:02:45
Hůra rozdělila naši skupinu na dvě části: na skutečné kačery (Leroj, Mirek od Veverkovců, Pandan a Jazzlinka) a na hospodské typy (ostatní).

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 0.09 sekund
401,315 návštěv